Blog news

Hiatus { 19.7. - 28.7. }

18. července 2015 v 21:20 | Ari. | daily-grande

Zaprvé bych se chtěla omluvit, že jsem teď nebyla moc aktivní a neobíhala, ale je léto a prázdniny, takže jsem pořád venku. Snad to chápete. A zadruhé tu bohužel musím dát zase hiatus, protože jedu zítra na další tábor. Tentokrát jsem ale přednastavila asi 4 články (dvakrát gallery update a 2 fotky dne). Chtěla bych poprosit affiliates, aby mě omluvili ze všech kontrol a obíhání.

Hiatus { 6.7. - 12.7. }

5. července 2015 v 22:45 | Ari. | daily-grande

Někteří už možná ví, že zítra jedu na taneční soustředění na Slovensko a vrátím se až v neděli. Jak už jsem psala, bude tam wifi, ale asi nebudu mít moc čas na přidávání článků. Možná bych mohla přidat alespoň nějaké fotky dne, aby to tu nestálo. Ale jak se dalo čekat, žádné články jsem nepřednastavila, protože jsem dnes vůbec neměla čas. Chtěla bych poprosit všechny affs, aby mě vynechali ze všech kontrol a obíhání. Až přijedu tak vám to vynahradím. Pak ale bude hiatus ještě jednou, protože až přijedu, tak budu týden doma a pak zase pojedu na 10 dní na tábor (to už bych mohla něco přednastavit). Užívejte si prázdniny! :)

Francie { 18.6. - 23.6. }

16. června 2015 v 17:34 | Ari. | daily-grande

Dnes pro vás mám spíš jen takový menší informační článek. Jde o to, že od čtvrtka 18.6. až do úterý 23.6. budu ve Francii. Počítejte tedy s tím, že nebudu aktivní (možná přednastavím nějaké články, ale to ještě uvidím) a chtěla bych poprosit affs, aby mě vynechali ze všech kontrol a obíhání. Mám na vás taky jednu otázku. Vím, že je tohle blog o Arianě, ale ve Francii budu hodně fotit a mohla bych pak udělat článek např. kde jsme všude byli a ukázala bych vám i ty fotky. Je to samozřejmě na vás, nebudu vám sem dávat něco, co by vás nebavilo nebo co byste nechtěli. Pokud byste článek chtěli, tak mi dejte v komentářích vědět :)

Welcome back!

13. června 2015 v 11:58 | Ari. | daily-grande

Po 4 měsících jsem zase zpátky, doufám, že tentokrát už tu zůstanu. Blog mi chyběl a Ariana samozřejmě taky. Budu moc ráda, když sem budete chodit tak jak minule, protože návštěvnost byla úžasná (přesáhli jsme 2000 návštěv! ♥) a chtěla bych vám za to hrozně moc poděkovat, moc to pro mě znamená! Samozřejmě taky budu ráda, když se mnou budete chtít spřátelit (můžete tady) a affs, které se mnou byli spřátelení, zůstanou. Tak ať se vám blog líbí a ať sem chodíte tak jak minule, Ari. ♥

HIATUS

5. února 2015 v 11:15 | Ari. | daily-grande

Bohužel to jednou muselo přijít... Arianu mám z celého svého srdce nejradši, ale poslední dobou prostě nemám chuť o ní přidávat novinky a fotky. Dávám tu tedy hiatus na dobu neurčitou. Je mi to hrozně moc líto, ale nebojte, vrátím se sem, jen nevím kdy. Prosím affs, aby mě vynechali ze všech kontrol a obíhání. S blogem ale nekončím, najdete mě na ashbenzo-online.blog.cz, takže pokud se mnou budete chtít být affs i nadále, zapište se tam prosím :) Moc se omlouvám, ale snad to pochopíte...

ASHBENZO-ONLINE.BLOG.CZ

Welcome!

10. listopadu 2014 v 22:00 | Ari. | daily-grande
source: Weheartit
Vítám vás na blogu daily-grande, na kterém můžete pravidelně čekat fotky, videa, fakty, tweety a mnohem více o skvělé zpěvačce, herečce a modelce Arianě Grande. Budu moc ráda za vaši návštěvu i komentář. Doufám, že se vám tento blog zalíbí a budete se sem rádi vracet. S láskou, Ari.
Znáte Arianu? Máte ji rádi? Jaká je vaše nejoblíbenější písnička od Ariany?
 
 

Reklama